Flört - Evlilik - Aile

Kadınlara göre erkeklerde olması gereken özellikler

 

Duygusallık;        

Her kadın karşısındaki erkeğin en az kendi kadar duygusal olmasını ister, birlikte izlenen filme duygulanıp ağlamaktan ibaret değildir bu. Beklenmedik bir sürpriz, kalbe dokunan bir söz kâfidir bazen.

Güvenilirlik;

Kadınların erkeklerde aradığı bir diğer özellikte dürüst olması, yalan söylemeyen ve açık sözlü bir erkek her kadının hayalidir. Korkmadan yüreğini vermeye hazırdır böyle bir adama, bu da kadındaki ideal erkek profilidir hiçbir kadın yalan söyleyen, arkadan iş çeviren bir erkekle beraber olmak istemez ve kadınlar doğası gereği güçlü sezgileriyle söylenilen yalanları hisseder. Yalanını yakaladığı bir erkeği de asla affetmezler. Nasıl ki yalan söyleyen bir erkekten nefret ederlerse dürüst ve olduğu gibi olan erkeğe bir o kadar hayranlık duyarlar.

Espri yapan erkek;

Yanındayken huzur veriyor bir de güldürebiliyorsa en çekici ve ideal erkek tipidir kadın için. Her erkekte olmayan espri yeteneği karşı cins için çok önemlidir. Çünkü espri yapmak zekâ işidir ki kadınlarda zeki erkekleri sever. Hatta birçok kadın için yakışıklılıktan çok esprili ve kaliteli bir mizah yeteneğine sahip kişi daha ön plandadır. Üzgün olduğunda onun esprileri ilaç gibi gelir çünkü.

Temiz erkek;

Farklı tarzlarda kombin yapıp giyinen erkeklerin çekici gelmesi kadar özellikle diş ve tırnak temizliğine önem veren erkeklerden hoşlanır kadınlar, çünkü bilirler ki böyle erkekler evlerinde de temiz ve titizdir.

Koruma duygusu;

Erkeklerin doğası gereği koruma içgüdüsü çok fazladır. Çoğu kadın bu özellikten çok hoşlanır ve sevdiği adamın koruyup himaye etmesinden büyük keyif duyar. Küçük bir kız çocuğu gibi mutlu olur yanında.

Çocukları sevmeleri;

Kadınların birçoğu başladıkları ilişkiyi evlilikle sonuçlandırmak ister. Özellikle çocuklar konusunda hassassanız ve sevgiliniz çocukları seven ilgilenen biriyse bu sizi etkilemek için yeterlidir. Her kadın birlikte olduğu erkeğin aynı zamanda iyi bir baba olmasını ister. Birlikteyken bunu görmek için en büyük fırsattır zaten.

Uzun boylu olması;

Kadınlar için erkeğin uzun boylu olması onun yanında kendini daha güvende hissetmesi açısından önemlidir. Uzun boylu erkekler kadınların nazarında kısa olanlara göre daha çekicidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu