Flört - Evlilik - Aile

Bir Erkeğin Size Âşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Öncelikle bir erkek aşık olursa size bakmaya doyamaz; mesela aranızda bir ilişki olmamasına rağmen size aşık olan erkekle bir ortamda bulunursanız gözlerini sizden alamaz. Kim konuşursa kim ne anlatırsa anlatsın yine de onun odak noktası siz olacaksınızdır. Sizinle sürekli vakit geçirmek ister; ne zaman boşluğunuz olduğunu bir şekilde öğrenir ve o zamanı birlikte geçirmeniz için elinden geleni yapar. Sizinle vakit geçirmek ona her zaman huzur ve mutluluk verir.

Sizin haberiniz olmadan sizin hakkınızda birçok şeyi öğrenir ve ufacık fırsatta bunu size göstermeye çalışır; bir ortamda biri sizinle ilgili bir sordu anında atlayıp cevap verebilir? Buna siz şaşırırsınız ki amacı da zaten budur.

 

Bir Erkek Aşık Olursa Asla Dokunmaya Kıyamaz

Sizi fiziksel bir obje olarak görmez. Aksine size bakmak, yan yana gelemeseniz bile sizin de onu sevdiğinizi bilmek ona yetecektir buna emin olabilirsiniz. Aşk dokunmak, öpmek vs. den ibaret değildir bunu asla unutmayın.  Size her zaman saygı duyar; biliyoruz ki bir ilişki sadece aşk veya sevgi ile ilerleyemez. Saygı bu konuda çok önemli bir etkendir ve size âşık olan bir erkek kesinlikle size sonsuz saygı duyar.

Bir erkek size âşıksa biriyle birlikte olup olmadığınızı merak eder.  Bir erkek size âşıksa hayatınızda biri var mı yok mu merak eder ve bunu her fırsatta sorar araştırır. Tabiki de bu soruları açık bir bicimde sormaz veya araştırmaları açık bir şekilde yapmaz. Gizlice, belli etmeyecek tarzda öğrenir ve hayatınızda biri olmadığını öğrendiğinde tekrar sizi etkileyecek planlar yapmaya başlar.

Bir Erkek Size Güzel Şeyler Söylüyorsa

Sizi mutlu etmek için ve tabiki de sizi sevdiğini size belli edebilmek için  güzel olduğunuzu veya kıyafetinizin size ne kadar yakıştığını söyler. Sade kıyafet değil her şeyinizi beğenir ve bunu söylemekten pek fazla çekinmezler.

Erkekler bayanlara göre duygularını çok farklı hissettirmeye çalışırlar. Bayanlar ne kadar bu konuda çekingen davranıyorsa erkekler de bir o kadar yakın ve rahat davranırlar bir an önce olsun duyguları bilinsin isterler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu