Moda

En Çok Tercih Edilen Kadın Çanta Modelleri

 

iPhone deri kılıf su geçirmez ve çizilmez özellikleri ile tercih edilen kılıfların başında yer alır. Bu kılıfların son derece şık olan modelleri gerek hanımlar için gerekse de erkeklerin beğeneceği tarz ve renklerde yer alır. Samsung deri kılıf modelleri de Samsung marka her model cep telefonu için farklı tasarımlarda yer alır. Yeni çıkan cep telefonlarının ebat ve şekilleri de bir önceki versiyondan farklı olacaktır. Son çıkan ürüne uygun olan tasarımları satan aksesuar mağazaları her zaman tercih edilir. Apple deri kılıf modelleri de süet ya da hakiki deri tasarımlarda olabilir. Farklı renklerde yer alan tasarımlar, her zevke göre çeşitlilik gösterir.

Deri Bilekliklerde Şık Tasarımlar

Deri bileklik modelleri de son zamanlarda farklı içeriklerde tasarlanır. Kadınlar kadar erkekler arasında da deri bileklikler son derece ilgi çeken aksesuarlar arasındadır. Derinin cool duruşu, kıyafetleri tamamlaması, genç kesimin en çok bu tasarımları tercih etmesini sağlamıştır. Kadın deri bileklik tasarımlarında da en çok göze çarpanlar, örme bileklik modelleridir.

Tüm bu tasarımları zengin içerikleri ile Deritel firmasında bulmak söz konusudur. Siyah, taba, kahverengi en çok rastlanan renklerdir. Atatürk imzalı deri bileklikler de son derece şık olan tasarımlardır. İç içe geçmeli ve metal aksesuarlarla tutturulmuş olan modeller de son zamanların  ilgi çekici tasarımları olarak öne çıkar. Firmanın birbirinden şık cep telefonu modelleri, Iphone deri cüzdan tasarımları bulunur. Deri bileklik ve aksesuarları için firmanın ürünlerinin daha yakından incelenmesi tavsiye edilir.

Şık Çanta Modelleri

Kadın çantaları içerisinde öne çıkanlar, omuz çantaları, sırt ve plaj çantalarıdır. Erkekler için de kullanılan el çantaları daha küçük boyutlarda ve sade tasarımlardır. Kadın çantalarında deri, süet çantalarda farklı modeller yer alır. Ebat olarak kimisi son derece geniş, kimisi de portföy modellerdir. Omuz çantaları içerisinde fazla olan göz yapıları, çalışan hanımların en çok tercih ettiği modellerdir. Plaj çantalarında da ipli omuz askıları, anti alerjik özellikte çantalar ile Deritel, önerilen firmaların başında yer alır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu