Tavsiyeler

Windows 10 Pro Güvenliği İle Sizi Cezp Edecek!

 

Bilgisayar kullanıcıları için en önemli konuların başında hiç şüphesiz, güvenlik gelir. Özellikle işletme sahipleri için güvenlik bir kat daha önemlidir. Bu nedenle Windows yeni sürümünü kullanıcıları için piyasaya sürmüştür. Bu sürümde en belirgin özellik hiç kuşkusuz bilgisayar ve veri güvenliği açığı çıkaran tüm detayların ortadan kaldırılmış olmasıdır. Siz de eğer işletme bilgisayarınız için veya ev tipi bilgisayarlarınız için güvenlik konusuna önem veriyorsanız, Windows 10 pro satın al seçeneğinden faydalanabilirsiniz.  Bilgisayara zarar verebilecek kötü yazılımlara karşı ve virüslere karşı iyi bir koruma sağlayacaktır.

Windows 10 Pro Ve Windows 10 Home Sürümlerinin En Sevilen Özellikleri

Windows 10 pro ve Windows 10 home sürümlerinin en sevilen özelliklerini sizler için bir araya topladık. Siz de kendi ihtiyaçlarınız dahilinde Windows 10 satın al yaparak, aradığınız pek çok özelliği bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca Windows 10 pro lisans satın al işlemi sayesinde de cihazınızdaki hızınızı yükselterek, daha verimli hale getirebilirsiniz.

  • Windows hello; yüz okuma ve parmak izi okuma özelliği mevcuttur.
  • Cihaz şifreleme; bilhassa iş yerindeki kişisel verileri korumak adına oldukça önemli bir işleve sahiptir.
  • Güvenlik duvarı ve ağ koruması; dışarıdan gelebilecek her türlü zararlı yazılımlara karşı ve veri sızdırmalarına karşı etkili bir yöntemdir.
  • Bitlocker cihaz şifreleme; cihaz çalınması gibi durumlar için oldukça etkili bir koruma sağlar.

Tüm bu güvenlik uygulamalarının yanı sıra Windows 10 sürümünde yer alan pil ömür gibi detaylar da son derece dikkat çekicidir. Arka planda çalışan programlar hakkında sizi uyarı ve cihazın pil ömrünün uzamasına katkı sağlar. Öte yandan Windows 10’da yer alan yeni tarayıcı ile de tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Çünkü yeni tarayıcısı   edge ile internette aradığınız, tüm bilgilere daha kolay bir şekilde ulaşabilir ve internetteki gezintilerinizi daha hızlı ve daha aktif olarak yapmanız mümkün olacaktır. Siz de hem ev bilgisayarınız için hem de işletme bilgisayarınız için Windows 10 pro kullanımı yapabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu