Sağlık Haberleri

Psikolojik Problemlerinizi Ertelemeyin

 

Kendi ruh sağlığını korumak ya da sevdiklerine yardımcı olmak için psikolojik destek almak isteyenlerin uzman yardımına ihtiyacı vardır. Bu anlamda Bahçelievler psikolog merkezi olan Adel Danışmanlık yetişkin danışmanlık hizmetlerinden çocuk danışmanlık hizmetlerine, kurumsal çözümlerden diğer bireysel hizmetlere kadar çok sayıda farklı alanda psikolojik tedavi ve rehberlik hizmeti sunmaktadır.

Depresyon, kaygı bozukluğu, panik atak, takıntı, sosyal fobi ve anksiyete gibi sorunlara sahip olan yetişkinler için psikoterapi uygulamaları yapan Adel, çocuğunuz için de danışmanlık hizmetine sahiptir. Özellikle ergenlik çağında sık rastlanan sınav kaygısı ve sosyal fobi, ebeveynlerin çözemediği ve mutlaka uzman bir psikoloğun yardımını gerektiren sorunlardır.

Psikolojik problem alanı sadece bireysel olarak değerlendirilmemeli ve toplumsal olarak da çözüm getirilmelidir. Bu nedenle Bahçelievler psikolog merkezi olan Adel Danışmanlık, firmalara sunduğu kurumsal hizmetler sayesinde çalışanların genel yaşam kalitesini arttıracak ve daha verimli bir çalışma ortamının yaratılmasına imkan tanıyacaktır. Adel’in sunduğu kurumsal hizmetler şunlardır;

  • İnsan Kaynakları Departman Kurulumu ve Geliştirilmesi
  • İş Analizleri ve İş Akış Şemaları Düzenlenmesi
  • 3 Boyutlu Performans Değerlendirme Sistemi
  • 360 Derece Performans Değerlendirme Uygulaması
  • Performans Değerlendirme Sistemi Kurulması
  • Yönetici Koçluğu ve Eğitim
  • İşe Alım / Yetenek Değerlendirme Uygulamaları

Çalışan bireylerin kurumsal hayatlarında denge sağlaması için gerekli olan bu hizmetler şirket açısından verimi de arttıracağından oldukça önemlidir. Bahçelievler’de psikolog ve psikiyatrist alanında uzman kadrosu ile kurumların öncelikli tercihi olan Adel Danışmanlık, şirketler için doğru elemanı doğru alanda çalıştırmanın bilincindedir. Bu nedenle çalışanlara yönelik değerlendirme sistemleri kurarak doğru analiz ve efektif çalışmalar yürütülmesini sağlar.

Araştırmalar terapi görmenin psikolojik problemleri çözmede % 85 oranında etkili olduğunu göstermektedir. Bu nedenle Bakırköy psikolog merkezleri sayesinde alacağınız destekle düzeltici bir duygusal deneyim yaşayabilir, hayatınızdaki belirsizlikleri giderebilirsiniz.

 

Çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için gerekli olan psikolojik destek, onun sınav kaygısı, şiddet ve saldırganlık problemi gibi psikolojik problemlerini de çözmeye yardımcı olacaktır. Gerekli olan tedavi yöntemini belirleyecek olan uzmanlar, küçük yaşlarda baş gösteren psikolojik problemlerin gelecek yaşlarda daha yıkıcı sonuçlara sebep olmasını bu sayede engelleyecektir. Bakırköy’de terapi merkezleri arayışınızda bulduğunuz uzmanlar sayesinde tüm sorunlarınıza en uygun yöntemi bulabilir, günlük hayat sancılarından, geçmiş travmalarınızdan kurtulabilirsiniz. Pek çok konuda farkındalık kazanabileceğiniz bu desteği almaktan çekinmemeli ve sağlıklı bir gelecek için psikolojik danışmanlık hizmetinin gerekliliğini önemsemelisiniz.

İstanbul psikolog ve psikiyatrist merkezi olarak hizmet sağlayan Adel Danışmanlık’a hem bireysel psikolojik sorunlarınızı çözmek, hem çocuklarınızın gelişimine destek olmak hem de kurumsal çözümler bulmak için gelebilirsiniz.

Detaylı bilgi için; www.adeldanismanlik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu