ads

Evolutionman Serum Şampuan Sizlerle

Evolutionman Serum Şampuan Sizlerle

Üstün hizmet anlayışı ile çalışan firmamız
evolutionman içeriği 7/24 müşteri memnuniyeti için kolay ve kaliteli satın alma adımları hazırlamaktadır. Uzun ve gereksiz soruların sorulmadığı pratik bir sipariş formu ile işe başlayabilirsiniz. Bu form içinde adınız, soyadınız, adres bilgileriniz için kısımlar bulunmaktadır. Siparişinizi oluştururken paketinizi taşıyarak size getirecek olan kargo firmasını seçebileceğiniz gibi ödemeyi nasıl yapacağınızı da işaretleyebilirsiniz. Sipariş bilgilerinizi girdikten sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve kargo teslimatını beklemektir. Kısa sürede elinize ulaşan paketiniz için ödemeyi de yaptıktan sonra istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kargo Teslimatı
Sipariş bilgilerinize göre istediğiniz sayıda ürün stoklardan temin edilir ve hologram etiketli orijinal ürün ambalajı ile hazırlanarak kargo şirketine teslim edilir. Kargo şirketi paketinizi teslim alır ve adresinize göre itina ile taşımaya başlar. Ev ve ya iş yerinizi adres olarak belirleyebilirsiniz. Bazı müşteriler ise kargo şirketi şubesinden teslim almayı da seçebilmektedir. PTT Kargo, MNG Kargo ya da Aras Kargo ile bir ve ya iki iş gününde teslimat sağlanmaktadır.

Kullanım Önerisi ve İçerik
Bitkisel bileşenler ile bir araya getirilen ürün içinde yüksek kalsiyum, fosfor, demir, omega3 ve 6, kolajen, B1, B2, B3 Vitaminleri, keratin bulunmaktadır. Kullanımı hemen herkesin uygulayabileceği kolaylıktadır. Elinize alacağınız birkaç damla serumu saç diplerinize evolutionman yedirerek ve nazik bir biçimde masaj yaparak kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun kullanım sıklığına talimatları okuyarak karar verebilirsiniz. Saklama koşullarına uygun bir biçimde muhafaza etmeye çalışınız.

Orijinal Ürün Gönderimi!
Gönderim yapılırken hologram etiketli orijinal ürünler paketlenmektedir. Paket elinize ulaştığında üzerinde yer alan detayları muhakkak okuyunuz. Kullanım şekli, içerik bilgisi, saklama koşulları gibi açıklamaları kullanımdan önce inceleyebilirsiniz.

Ödeme Şekli
Alış veriş için ayırdığınız bütçenize ve ödeme kolaylığı anlayışınıza göre seçebileceğiniz kapıda ödeme yöntemi ve ya havale, EFT seçenekleri mevcuttur.

Ürün Fiyat Listesi
1 kutu Evolutionman Serum Şampuan yalnızca 209 tl ile alıcılarına ulaştırılırken 2 kutu Evolutionman Serum Şampuan 399 tl ve 3 kutu Evolutionman Serum Şampuan ise 579 tl ile satışa sunulmuştur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu