Güzellik Önerileri

En İyi Epilasyon Uygulaması

En İyi Epilasyon Uygulaması

Kadın yada erkek fark etmeksizin, vücutta bulunan kıl ve tüyleri yok etmek amaçlı gerçekleştirilen tedaviye epilasyon denilmektedir. Cilde zarar vermeden, lazer ışınlarının kıl köklerine etki edip dökülmesi ile sonuçlanan epilasyon, son teknoloji buz lazer çeşidi ile En İyi Epilasyon Uygulaması seçilmiştir. Yüz, boyun, ense, kol, koltuk altı, el üzeri, bacak, bikini bölgesi, göbek, göğüs, sırt ve ayak üzeri olmak üzere tüm vücut bölümlerine güvenle uygulanabilen epilasyon, 6 ile 12 seans arasında kesin çözüme kavuşmaktadır. En İyi Epilasyon Uygulaması elbette ki kişinin cilt ve kıl yapısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Merkezimizde uzmanların gözetiminde sizin için en doğru ve uygun olan yöntemi belirliyor, hijyenik şartlarda, kişiye özel odalarda, En İyi Epilasyon Uygulaması gerçekleştiriyoruz. Bayan epilasyon, erkek epilasyon ve yüz epilasyon olarak kategorilere ayırdığımız çalışmalarımız da bu doğrultuda şekilleniyor, kişiye ve kıl tipine uygun En İyi Epilasyon Uygulaması  yöntemlerini kullanıyoruz. Ağrı ve acı hissetmeden, kıl ve tüylerden kurtulmanın en kolay ve zahmetsiz yolu olan epilasyonu, hamile ve cildiye rahatsızlığı olanların dışında herkese güvenle uyguluyor, uygun fiyatı kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Diode, Alexandrite ve Nd:Yag Lazer Epilasyon yöntemlerimiz ile cinsiyet, kıl tipi ve rengi, ten rengine en uygun epilasyon metodunu uzmanlarımız eşliğinde değerlendiriyor, size en uygun gün ve saate epilasyon takviminizi oluşturuyoruz.

Bayan Epilasyon

Vücuttaki istenmeyen tüyler hem kadınlar hem de erkekler için istenmeyen bir oluşumdur.  Çeşitli faktörlerden dolayı vücudun belirli bölgelerde aşırı yoğunlukta beliren tüyler hem estetik hem de hijyenik olarak sorun teşkil etmektedir. Özellikle bayanlar için daha da dikkat çeken ve istenmeyen bu oluşum çeşitli yöntemlerle giderilemeye çalışılmış olsada kalıcı olmamakta, tekrar tekrar müdahale söz konusu olmaktadır.

Yeni dönem Bayan Epilasyon cihazlarının sektöre girmesiyle birlikte artık korkulu bir rüya olmaktan çıkan tüyler, bu sayede kadınlara da rahat bir nefes aldırmıştır. Lazer cihazlarının yaydığı  ısı enerjisi ile kıl folikülünü tahrip ederek, oluşumları kökünden engelleyen bu sistem, Diode Lazer,  Alexandrite ve Nd:Yag Lazer olarak 3 gruba ayrılmakta, kişinin ten ve kıl tipine göre seçimi yapılarak uygulanmaktadır.

Son teknoloji epilasyon cihazlarımız ile alanında deneyimli ve uzman personel kadromuzun gözetiminde, kişiye özel odalarda, kişiye özel ekipmanlar ile hijyenik şartlarda gerçekleştirdiğimiz Bayan Epilasyon uygulamalarımız, ağrısız ve acısız olup, herhangi bir sağlık sorunu olmayan herkese güvenle uygulanmaktadır. Pratik ve etkili olan bu yöntemle bayanlar artık yaz gelmesi dert etmeyecek, uzun süre temiz ve hijyenik cildin keyfini yaşayacaktır. Yüz, kol, boyun, ense, koltuk altı, göğüs, bacak, sırt ve vücudun tüm bölümlerine en uygun yöntemi uyguladığımız Bayan Epilasyon ile değerli zamanınız size kalacaktır.

Sizde en kaliteli ve güvenilir epilasyon uygulamalarından yararlanmak istiyorsanız hemen Leman Demir Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayan Epilasyon Nasıl Yapılır

Yeni nesil epilasyon cihazları ile artık tarihe karışan kıl, tüy temizlik işleri, ağrı ve acı çekmeden uzun soluklu temiz ve hijyenik cilde kavuşma kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle bayanların daha çok rağbet gösterdiği bu uygulamalarda merak edilen soru Bayan Epilasyon Nasıl Yapılır?

Daha önceden değerlendirip analizini yaptığımız ten rengi kıl tipi analizlerin sonucunda uygulanacak en doğru yöntem ve cihazı kullanarak, kişinin istediği bölgelere epilasyon uygulaması gerçekleştiren merkezimiz, uzman gözetiminde, steril ortamda, kişiye özel ekipmanlar ile bu işlemi gerçekleştirmektedir. Merkezimizde Bayan Epilasyon Nasıl Yapılır?

Epilasyon kişiye göre değerlendirilip yapılması gereken bir işlem olduğu için öncelikle uygulanacak olan yüz, koltuk altı, boyun, kol, bacak, genital bölge yada sırt, ihtiyaç duyulan her hangi bölge ise değerlendirmesini yapıyor ve en uygun epilasyon yöntemini belirliyoruz.

Size uygun tarihe verdiğimiz randevular ile ilk seansa başlıyor, kıllar tamamen yok olana kadar 6 ile 12 seans aralığında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha önceden kısaltılmış olan tüylerin olduğu bölgeyi dezenfekte edip kuruttuktan sonra, cihazın daha rahat yüzeyde kullanılabilmesi için bölgeye jel uygulaması yapıyoruz. Lazer cihazının başlığından yayılan ışınlar ile kıl köklerine atışlar yaparak, alanın tamamını tarıyoruz. Kıl köklerine nüfuz eden bu ısı burada tahribata yol açarak, kılların zayıflayıp dökülmesine yol açıyor.Müşteri memnuniyeti odaklı, profesyonel epilasyon hizmetlerini uygun fiyat avantajları ile sunuyor, Leman Demir Güzellik ile her bayanı tanışmaya davet ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu