Püf Noktası

Modern İşletmelerin Tercihi Windows 10 Pro

 

Ofis sahipleri, iş yerlerinde kullanmak üzere çeşitli Windows sürümlerine ihtiyaç duyarlar. İşletmeler için geliştirilen Windows 10 pro artık işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde dizayn edilmiştir. Bu nedenle modern ve daha profesyonel bir şekilde çalışmak isterseniz, mutlaka siz de mevcut Windows sürümünüzü windows’un en son sürümü olan pro’ya taşımanız önerilir. Bu sürüm işletmenizdeki tüm verilerin en güvenli şekilde depolanmasına katkı sağlarken, cihazlarınızın korunmasına yönelik te harika bir alternatif olacaktır. dolayısı ile hem personellerin kullandığı hem de yöneticilerin kullandığı bilgisayarlarda mutlaka Windows 10 pro’ya geçilmesi tavsiye edilir. Eğer siz de işlerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız mutlaka windows 10 pro satın al işlemi yapmanız gerekmektedir.

Windows 10 pro ile işletmenizdeki tüm bilgisayarları tek bir cihazdan yönetin

Yöneticiler için en iyi çözümleri sunan Windows 10 pro sayesinde cihazları birbirine bağlayabilirsiniz. Bir ekranda diğer cihazların ana akranına ulaşıp, buradan işlerinizi daha kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca tüm cihazlara tek bir cihazdan ulaşabileceğiniz gibi dijital kalem ve dokunmatik özelliği ile de çizim gerektiren işlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sürümün dokunmatik özelliği sayesinde cihazınıza not alabilir, çizimler yapabilir ve mevcut çizimlerin üzerine ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz. Öte yandan daha kolay bir şekilde video hazırlama, resim düzenleme ve ses kaydı gibi çeşitli işlemleri de yapabilirsiniz. Sizler için harika bir seçenek olan Windows 10 pro sayesinde artık tüm işleriniz dijital üzerinde daha kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Ama tüm bu işlemleri sorunsuz bir şekilde yapabilmek adına mutlaka lisanslı üründen faydalanmanız gerekmektedir. Dolayısı ile windows 10 pro lisans satın al seçeneğini gözden kaçırmamanız gerekir.

Windows 10 pro’nun en sevilen özelliklerinden biri de kesinlikle tarayıcısıdır. Çünkü diğer sürümde yer alan tarayıcının aksine Microsoft tarayıcısı edge hem daha hızlı bir şekilde arama yapmaktadır hem de cihazın pil ömrünü kısaltmaz. windows 10 satın al sayesinde artık profesyoneller gibi çalışmaya hazır olun.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu