Hayata Dair

Buharkeyf Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Elektronik Sigara Sitesi

Günümüzde gerek sağlık sorunları gerekse sigaraya gelen zamlardan dolayı sigara tiryakileri sigarayı bırakma kararı almıştır. Günümüzde piyasada sigara bırakmak için pek çok ürün bulunmaktadır. Elektro sigaralar son dönemlerde bu konuda büyük ilerleme kaydetmiştir. Hafif ve kullanışlı olmalarının yanı sıra güvenilir olmaları da ayrı bir avantajdır. Elektronik sigara; batarya, ateşleyici, ağızlık ve likit kısımlarından oluşur. Çalışma prensibi olarak içerisindeki e likit ısıtılır ve buhar ile kullanıcıya iletilir. Sigara dumanında nikotin ve benzeri zararlı maddeler varken e likit özel yapısıyla sigarayı bırakmada size en büyük yardımcıdır.

E Likit Hangi Maddelerden Oluşur?

E likit genel olarak bitkisel gliserin, tatlandırıcılar ve yoğun buhar üreten özel bir sıvıdan oluşur. Çıkan duman hafiftir ve boğaza yapışmaz. Terim olarak karbon monoksit dumanının karşılığıdır ve daha az zararlıdır. İçerisinde ayrıca propilen glikol maddesi bulunur. Bu madde tadın keskinleşmesini sağlar. Kullanılan bu likit sayesinde sigaranın kötü kokusu, tırnak sararması gibi etkenler ortadan kalkar. Sigara kullanıcıları iyi bilir ki sigara kullanımı tırnaklarda ve dişlerde sararmaya neden olur ve kötü, ağır bir koku yayar. İşte bu noktada elektronik sigaralarda kullanılan bu likitler kurtarıcıdır.

Salt ve Premium Likit Nedir?

E likit çeşitlerinden biri olan salt likit yüksek mg nikotin ile üretilir. Sadece pod sistem ve pod mod elektronik sigaralarda içilebilir. Boğazı yakmaz. 36 ve 50 mg olmak üzere iki çeşidi vardır ve bekleme süresi yoktur. Tek içimde rahatça kullanılabilir. Premium likit ise adından anlaşılacağı gibi en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Uzmanlar tarafından titizlikle hazırlanır. Bu likitlerde PG, VG, ve nikotin kullanılır. Aroma hissiyatı yüksektir. Kullanılan gliserin, nikotin gibi maddeler Premium seviyededir. 30, 60 ve 180 ml şişelerde satılır. Premium likitler özel laboratuvar ortamında hazırlanır ve özenle piyasaya sunulur. Ayrıca premium likit üreticilerinin belirli sertifika ve donanımlara sahip olması gerekir.

E Likitler Aynı Kalitede midir?

Elektronik sigaraların kalbi olan e likit piyasada birçok marka ve modelde satılır. Fakat e likit hakkında bilmemiz gereken önemli püf noktaları vardır. Eğer likit alımına dikkat etmezsek sahte veya merdiven altı dediğimiz ürünler hayatımıza kast edebilir. Öncelikle bilmemiz gerekir ki sahte dolum likitler beyaz ve kalitesiz olur. Şişe üzerinde mg seviyesi bulunmaz ve bandrol olmaz. Şişe üzerinde plastik jelatin ve kilit bulunmayan sahte likitlere dikkat etmek gerekir. Endişelenmeyin çünkü buharkeyf olarak size en kaliteli ve orijinal ürünleri sunmaktayız. Ayrıca e likitler üzerinde mg seviyeleri vardır ve bu yüksek dozda sigara içenlerin yüksek mg la başlaması içindir. İçim durumunuza göre mg seviyesi ayarlanabilir.

Buharkeyf ve Fiyatlar

İster elektronik sigara ister e likit olsun piyasada farklı model ve seçenekler görülür. Her kullanıcıya özel uygun olması gereken bu ürünler seçilirken dikkatli olunmalıdır. Öncelikle kaç yıllık sigara kullanıyorsunuz ve günde ne kadar sigara içiyorsunuz bunu belirleyip ona göre seçim yapmalısınız. Biz buharkeyf olarak öncelikle sizin güvenlik ve emniyetinizi düşünüyoruz. Elektronik sigaralar yanlış kullanım veya sahte ürünler yüzünden kullanıcılara ağır hasarlar verebilir. Unutmayalım ki bizler sizin için en güvenilir ve orijinal ürünleri bir araya getirdik. Farklı likit tatları ve her kullanıcıya uygun mg düzeyleri ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca elektronik sigaralarımız garantili olup tamamen orijinaldir. Her bütçeye uygun seçeneklerimiz mevcuttur. Buharkeyf olarak size kolay ve sağlıklı sigara bırakmanın yolunu ayaklarınıza getiriyoruz.

Neden Buharkeyf?

Buharkeyf uzun zamandır elektronik sigara, e likit ve diğer parçalar üzerine hizmet veriyor. Özellikle firma olarak aklınıza takılabilen her soru için yanınızdayız. Her şeyden önce kullanıcılarımızın emniyetini düşünüyoruz. Ürünlerimiz kaliteli ve güvenilirdir. Orijinal ürün olup her ihtiyaca uygun seçenekler vardır. Ayrıca her bütçeye göre modellerimiz olduğu gibi uygun ödeme avantajlarıyla da sizlerleyiz. Sitemizde Yedek parça, atomizer, salt ve Premium likit gibi parça satışları da vardır. Endişelenmenize gerek kalmadan en uygun model ve seçenekler için bir tık uzağınızdayız.  En iyi seçenek ve uygun koşullar için https://buharkeyf.site  ziyaret edebilirsiniz. sitemizde bütün modelleri, likit çeşitlerini ve size uygun tatları seçebileceğiniz gibi yedek parça hizmetimizde vardır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu